PORTAL   Forum ana sayfa   SSS   Ara  
Kayıt  Giriş
Forum ana sayfa Teknik Aksesuar

Barselona'dan aksesuar alışverişi

Varadero'nuza taktiginiz aksesuarlardan bahsedin

Moderatör: GÜRHAN

Barselona'dan aksesuar alışverişi

Mesajgönderen Erdinç Kazozcu » Pzr Haz 03, 2012 2:08 pm

Merhaba arkadaşlar, Varadero'mu yeni aldım ve bazı aksesuarlar almayı düşünüyorum. Haziran ayı son haftası Barselonaya gidicem ama uçakla :-| ve 5-6 gün orada olucam. Gitmişken aşağıda belirttiğim bazı aksesuarları alayım diyorum ama oradaki fiyatlar konusunda çok net bilgiler bulamadım. Fiyatlar ucuz mudur? Direk gidebileceğim bir mağaza tavsiye edebilir misiniz? Zira online siteleri araştırdım ama mağazadan almayı tercih ediyorum eğer fiyatı uygunsa. Yoksa online site tavsiyesi de alabilirim.
Düşündüğüm aksesuarlar;
1- MRA ön cam (mutlaka lazım)
2- Scottoiler yağlayıcı seti (olmasa da olabilir sanırım)
3- Sis farı seti ve koruyucusu (buradan da alınabilir sanırım)
4- Go pro Hero 2 kamera
5- Yazlık motosiklet eldiveni (kesinlikle bir yerden uygun fiyatlı almam lazım)

Yardımcı olabilen çıkarsa sevinirim. Eğer isteyen olursa taşıyabileceğim 1-2 küçük parça da sizler için sipariş alabilirim(valiz durumlarına göre).
Erdinç Kazozcu
Varaderocu

Re: Barselona'dan aksesuar alışverişi

Mesajgönderen nakturk » Pzr Haz 03, 2012 8:38 pm

Erdinç Kazozcu yazdı:Merhaba arkadaşlar, Varadero'mu yeni aldım ve bazı aksesuarlar almayı düşünüyorum. Haziran ayı son haftası Barselonaya gidicem ama uçakla :-| ve 5-6 gün orada olucam. Gitmişken aşağıda belirttiğim bazı aksesuarları alayım diyorum ama oradaki fiyatlar konusunda çok net bilgiler bulamadım. Fiyatlar ucuz mudur? Direk gidebileceğim bir mağaza tavsiye edebilir misiniz? Zira online siteleri araştırdım ama mağazadan almayı tercih ediyorum eğer fiyatı uygunsa. Yoksa online site tavsiyesi de alabilirim.
Düşündüğüm aksesuarlar;
4- Go pro Hero 2 kamera

Yardımcı olabilen çıkarsa sevinirim. Eğer isteyen olursa taşıyabileceğim 1-2 küçük parça da sizler için sipariş alabilirim(valiz durumlarına göre).

Bulabildiklerinizi burdan almanızı tavsiye ederim. Keza anormal bir fiyat farkıda beklemeyin, Hero2 burda 365€ (marintek), Almanya Louis'de 350€ (tax free var gerçi). Okyanusun bu tarafında her yerde pahalı Hero2.

Barselona güzel şehir, motor parçası peşinde ziyan etmeyin :)
Hüseyin Naktürk

'09 GTR1400
'12 GASGAS EC250R
'06 KTM 640 LC4-E
Kullanıcı avatarı
nakturk
Varaderocu

Re: Barselona'dan aksesuar alışverişi

Mesajgönderen mehmetbinay » Pzt Haz 04, 2012 8:23 am

nakturk yazdı:
Erdinç Kazozcu yazdı:Merhaba arkadaşlar, Varadero'mu yeni aldım ve bazı aksesuarlar almayı düşünüyorum. Haziran ayı son haftası Barselonaya gidicem ama uçakla :-| ve 5-6 gün orada olucam. Gitmişken aşağıda belirttiğim bazı aksesuarları alayım diyorum ama oradaki fiyatlar konusunda çok net bilgiler bulamadım. Fiyatlar ucuz mudur? Direk gidebileceğim bir mağaza tavsiye edebilir misiniz? Zira online siteleri araştırdım ama mağazadan almayı tercih ediyorum eğer fiyatı uygunsa. Yoksa online site tavsiyesi de alabilirim.
Düşündüğüm aksesuarlar;
4- Go pro Hero 2 kamera

Bulabildiklerinizi burdan almanızı tavsiye ederim. Keza anormal bir fiyat farkıda beklemeyin, Hero2 burda 365€ (marintek), Almanya Louis'de 350€ (tax free var gerçi). Okyanusun bu tarafında her yerde pahalı Hero2.

Barselona güzel şehir, motor parçası peşinde ziyan etmeyin :)
Bence de yazdıklarınzın hepsini buradan temin edebilirsiniz Barselona'nın keyfini çıkarın :D
Mehmet Binay

15 NZ 767

0.532.525 61 18
Kullanıcı avatarı
mehmetbinay
Varaderocu

Mesajgönderen Erdinç Kazozcu » Pzt Haz 04, 2012 11:40 pm

Cevaplar için teşekkür ederim. Ne düşündünüz bilmiyorum ama Barselona'ya sadece motosiklet alışverişi için gitmeyeceğimi belirteyim sadece:) Alışveriş için de belli bir vakit ayırıcam ve hazır gitmişken denk gelirse de uygun bir iki malzeme almak isterim diye düşündüm.
Yazdıklarıma direksiyon yükselticiyi de ekleyeyim.

@Nakturk, teşekkür ederim, 350euro çok pahalı tabi, burada 750TL'ye amerikadan getirenler satıyor. Amerika fiyatı ise 299$ yani 550TL gibi.

Sanırım Barselona-alışveriş ile ilgili pek tecrübe yok, gidince denk gelirsem ben bir iki şey yazmaya çalışırım o zaman.
Erdinç Kazozcu
Varaderocu

Mesajgönderen nakturk » Sal Haz 05, 2012 9:23 am

Erdinç Kazozcu yazdı:Cevaplar için teşekkür ederim. Ne düşündünüz bilmiyorum ama Barselona'ya sadece motosiklet alışverişi için gitmeyeceğimi belirteyim sadece:) Alışveriş için de belli bir vakit ayırıcam ve hazır gitmişken denk gelirse de uygun bir iki malzeme almak isterim diye düşündüm.

@Nakturk, teşekkür ederim, 350euro çok pahalı tabi, burada 750TL'ye amerikadan getirenler satıyor. Amerika fiyatı ise 299$ yani 550TL gibi.

Sanırım Barselona-alışveriş ile ilgili pek tecrübe yok, gidince denk gelirsem ben bir iki şey yazmaya çalışırım o zaman.

Hero2 Amerika 299$, ama online alınırsa, yoksa dükkanda birde haybeden vergi ödeniyor. Yeni çıktığında ordaydım, ilk alan Türk benim büyük ihtimal :)

Bence gereksiz masraf onu da söyleyeyim, çekilenleri izlemek tad vermiyor, devasa dosyalarla uğraşmakda cabası. Tercih tabii. İlla birşey alınacaksa, Contour'un GPS'li olanı bence daha iyi, GPS olması sayesinde.
Hüseyin Naktürk

'09 GTR1400
'12 GASGAS EC250R
'06 KTM 640 LC4-E
Kullanıcı avatarı
nakturk
Varaderocu

Mesajgönderen boniki » Sal Haz 05, 2012 2:31 pm

Ben Mart başı Barselonadaydım,senin gibi alışveriş yapabilirmiyim diye düşündüm,ancak düşüncede kaldı.
Belki gittiğim bölgeye bağlı ama,Bırak alışverişi motosiklet mağazası bile bulamadım.
Sen en iyisi boş vaktini gezmeye ayır.Olimpiyat köyü'nde balıklar ve deniz ürünleri muhteşem.Galiçya restaurant tavsiyemdir.

Erdinç Kazozcu yazdı:Cevaplar için teşekkür ederim. Ne düşündünüz bilmiyorum ama Barselona'ya sadece motosiklet alışverişi için gitmeyeceğimi belirteyim sadece:) Alışveriş için de belli bir vakit ayırıcam ve hazır gitmişken denk gelirse de uygun bir iki malzeme almak isterim diye düşündüm.

İlhan İLERİTÜRK
VARA-BONİ
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır,
Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın.
boniki
Varaderocu

Mesajgönderen Erdinç Kazozcu » Çrş Haz 06, 2012 12:26 am

@nakturk, önemli bir geri bildirim oldu Hero2 ile ilgili,teşekkürler. Bunu ben de tahmin etmiştim ve 2.ellerine de bakıyordum bu yüzden. Contour ile ilgili hiç bilgim yok. kalite yeterli ise, bir iki çekim yapıp hevesimizi almak için ideal olabilir.

@boniki, gittiğimiz yeri tam bilmiyorum ama dediğin yeri mutlaka araştırıcam 8) teşekkürler.
Erdinç Kazozcu
Varaderocu

Dön Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir