PORTAL   Forum ana sayfa   SSS   Ara  
Kayıt  Giriş
Forum ana sayfa Teknik Aksesuar

Givi Alüminyum Yan Çanta ve Top Case

Varadero'nuza taktiginiz aksesuarlardan bahsedin

Moderatör: GÜRHAN

Givi Alüminyum Yan Çanta ve Top Case

Mesajgönderen egemen74 » Cum Tem 06, 2012 2:55 am

Merhaba Arkdaşlar;
aranızda givi nin alüminyum 3'lü çanta setini kullanan var mı? Resim paylaşırsa çok sevinirim. Litresi keyless givilerden daha az olsa da görünüşleri hoşuma gitti.
sağlıcakla kalın
egemen74
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Cum Tem 06, 2012 11:09 am

3 'lü 46 lt kullanıyorum
mail adresini verirsen gönderebilirim fotoları, buraya nasıl fotoğraf yükelndiğini bilmiyorum.
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen Boradero » Cum Tem 06, 2012 2:35 pm

Ben de Topcase olarak 52 lt. sidecase olarak 46 lt likleri kullanıyorum. Mail adresini verirsen resimlerini gönderebilirim.
Hassas bir sürüşe hız eklenebilir fakat hızlı bir sürüşe hassasiyet eklenemez.
Kullanıcı avatarı
Boradero
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Cum Tem 06, 2012 2:39 pm

Boradero yazdı:Ben de Topcase olarak 52 lt. sidecase olarak 46 lt likleri kullanıyorum. Mail adresini verirsen resimlerini gönderebilirim.

buna da atar mısın :D
oguzetuna@hotmail.com
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen egemen74 » Pzr Tem 08, 2012 3:01 pm

:) ilgi ve yardım için teşekkürler. daha önce givi keyless kullandım. köşelerinin bombeli olması hoşuma gitmemişti. bu modelin sidecase leri sanırım litre olarak daha küçük fakat daha kullanışlı gibi göründü. sıkıntı şikaytetiniz var mı?

mail adresim ibrahimyesilyurt@yahoo.com
sağlıcakla kalın
egemen74
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Pzr Tem 08, 2012 6:53 pm

egemen74 yazdı::) ilgi ve yardım için teşekkürler. daha önce givi keyless kullandım. köşelerinin bombeli olması hoşuma gitmemişti. bu modelin sidecase leri sanırım litre olarak daha küçük fakat daha kullanışlı gibi göründü. sıkıntı şikaytetiniz var mı?

sağlıcakla kalın

gönderdim fotoları
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen egemen74 » Pzr Tem 08, 2012 11:29 pm

oguzetuna yazdı:
egemen74 yazdı::) ilgi ve yardım için teşekkürler. daha önce givi keyless kullandım. köşelerinin bombeli olması hoşuma gitmemişti. bu modelin sidecase leri sanırım litre olarak daha küçük fakat daha kullanışlı gibi göründü. sıkıntı şikaytetiniz var mı?

sağlıcakla kalın

gönderdim fotoları

oğuz bey çok teşekkürler
resimleri az önce aldım ve inceledim. Karar verirken bana çok faydası olacaklar.

3 lü çanta seti gerçekten çok büyük gözüküyor, özellikle arkadan çektiğiniz fotoğrafda gözüm aldanmıyorsa motosikletin genişliği neredeyse araba kadar! TopCase in 2 farklı boyu var, side case ler için de birden fazla çeşit var mı acaba? Bana ankaradaki honda (bora) gösterdikleri bu kadar büyük gözükmemişti. Sanırım bana gösterdikleri side case modeli TRK33N
http://www.motorturk.com.tr/Givi_Aluminyum_Canta.html
Sizdeki side case aynı mı? Yakından bu kadar ürkütmemişlerdi fakat resimde çok büyük gözüküyor.Resimler için tekrar teşekkürler :)
sağlıcakla kalın =D>
egemen74
Varaderocu

Mesajgönderen Metin » Pzt Tem 09, 2012 12:20 am

Linkteki top ve side case leri bende aluminyum zannetmiştim,ama plastikler...Yerinde görsen iyi olur diye düşünüyorum... ;)
Metin Ulucan
542 262 01 12

Motosiklet efendi işidir...
Kullanıcı avatarı
Metin
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Pzt Tem 09, 2012 6:40 am

Bendekiler 46 lt olanlar. Genelde arkada 46 veya 52 kullaniliyor, yanda 33 kullaniliyor. Ancak 33lt olanlar bana kucuk geldigi icin bunlari aldim.
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Pzt Tem 09, 2012 6:42 am

Bu arada soylemeyi unuttum kilit sistemi ayni oldugu icin topcase sidecase farketmiyor. Her iki sekilde de kullanabiliyorsunuz cantalari.
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen egemen74 » Sal Tem 10, 2012 12:21 am

Metin yazdı:Linkteki top ve side case leri bende aluminyum zannetmiştim,ama plastikler...Yerinde görsen iyi olur diye düşünüyorum... ;)

Resimler için çok teşekkürler Bora Bey, çok faydalı oldu. Sizden ve Oguz Beyden gelen resimlerden yola çıkarak bir karar verebildim. 33 lt sidecase olarak benim işimi görecek sanırım. 46 büyük 52 çok daha büyük.

Oguz bey siz söylemeseniz çantaların topcase ya da side case olduklarını düşünmeyecektim. Şartlandım 46 - 52 lt olanlar topcase diye :) siz söyledikten sonra kilit mekanizmasının aynı olduğu aklıma geldi :))) neyse sizdeki side case lerin neden farklı olduğunu anladım şimdi:)

ahh Metin Bey çantaların alüminyum olmadığını biliyorum, serviste biraz incelemiştim, plastik üzerine dışta kalan yüzeleri kaplanmış. Çantaları inceledim fakat motosiklete yakıştıklarından veya nasıl durduklarını arkadaşlar fotoğrafları paylaşana kadar bilmiyordum.

sağlıcakla kalın :)
egemen74
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Sal Tem 10, 2012 7:25 am

egemen74 yazdı:
Metin yazdı:Linkteki top ve side case leri bende aluminyum zannetmiştim,ama plastikler...Yerinde görsen iyi olur diye düşünüyorum... ;)

Resimler için çok teşekkürler Bora Bey, çok faydalı oldu. Sizden ve Oguz Beyden gelen resimlerden yola çıkarak bir karar verebildim. 33 lt sidecase olarak benim işimi görecek sanırım. 46 büyük 52 çok daha büyük.

Oguz bey siz söylemeseniz çantaların topcase ya da side case olduklarını düşünmeyecektim. Şartlandım 46 - 52 lt olanlar topcase diye :) siz söyledikten sonra kilit mekanizmasının aynı olduğu aklıma geldi :))) neyse sizdeki side case lerin neden farklı olduğunu anladım şimdi:)

ahh Metin Bey çantaların alüminyum olmadığını biliyorum, serviste biraz incelemiştim, plastik üzerine dışta kalan yüzeleri kaplanmış. Çantaları inceledim fakat motosiklete yakıştıklarından veya nasıl durduklarını arkadaşlar fotoğrafları paylaşana kadar bilmiyordum.

sağlıcakla kalın :)

ben yine www.globescout.de bu adresteki çantalara bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. çok şık çantalar.
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Mesajgönderen DevAdam » Sal Tem 10, 2012 1:00 pm

Keyless aparatlarına oluyormu bu yeni tip (aluminyum görünümlü) yan çantalar ve topcaseler.
Murat Turgut
Artık zaman değişti...
DevAdam
Varaderocu

Mesajgönderen berk » Sal Eki 09, 2012 8:32 am

givi trk 52 için yorumlarınız nasıl kullanımı rahat mı varedero için uygun olduğunu düşünüyor musunuz
berk
Varaderocu

Mesajgönderen oguzetuna » Sal Eki 09, 2012 9:07 am

berk yazdı:givi trk 52 için yorumlarınız nasıl kullanımı rahat mı varedero için uygun olduğunu düşünüyor musunuz

tek sıkıntım yüksek süratte tek kişiyken 46ltlik çantanın stabiliteyi bozması, 160tan sonra sıkıntı oluyor.
Oğuz TUNA
Kullanıcı avatarı
oguzetuna
Varaderocu

Dön Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir